KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13464055
nr 1346 4055
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Stadsgården med utsikt mot Slussen. Monogramsignerad, bär signatur HL. Ca 24x32 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:50:43
600 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.400 kr